Pelikaan doet mee met de Rabobank Clubkas Campagne 2019!

Clubkas logoRabobank Drechtsteden organiseert in 2019 opnieuw de Rabobank Clubkas Campagne. Deze actie is dé manier voor de vereniging om geld in te zamelen. Ook Pelikaan doet mee aan de clubkasactie van de Rabobank. Het bedrag, dat in onze clubkas vloeit, wordt volledig gestort in “onze spaarpot” voor de aanschaf van een voetbalkooi. (met de bijdrage van de Rabo zijn we bijna zover om de kooi te realiseren)

Stemmen nodig
Particuliere leden van Rabobank Drechtsteden kunnen in 2019 tussen 23 maart en 18 april stemmen op de club, die naar hun idee een extraatje verdient. Elk lid mag drie stemmen uitbrengen, waarvan maximaal 2 op dezelfde club. Hoe meer leden van de bank op Pelikaan stemmen, hoe hoger het bedrag, dat de Rabobank dit voorjaar op onze rekening stort. Dus stem op ons!

Steun onze clubkas
Ben jij klant én lid van Rabobank Drechtsteden? Stem dan eind maart op onze club en help mee om onze droom te verwezenlijken! Als je particulier lid bent van de Rabobank krijg je rond 23 maart een stemcode thuisgestuurd van de Rabobank. Hiermee kun je op onze club stemmen via www.rabobank.nl/drechtsteden.

Wil je meer weten over de Clubkas Campagne of over het lidmaatschap van de Rabobank? Kijk dan op www.rabobank.nl/drechtsteden.

 • SAA Overvliet Assurantiemakelaars
 • ING Bank N.V.
 • Sport Centrum Dordrecht
 • ESJ Financial Engineering
 • Ames
 • Vorex
 • W.N. Monster Holding BV
 • Lintner
 • Brandyourwear
 • Wema Tijdelijke Ruimte BV
 • Parabel
 • P.W.M. Dakbedekking bv
 • Jumbo Zwijndrecht
 • Goulooze Hoveniers
 • Florizz
 • Ministerie van Visuele Zaken
 • Obreen Drukkerij
 • Euro Aluminium b.v.
 • Autorijschool De Geus
 • Sport Signing
 • Vergeten Kind
 • LC Packaging
 • Nuy Holding BV
 • Amega Groep
 • Fixut Maris B.V.
 • Dutch Networks
 • Flexurance Groep
 • Buro RUW
 • De Roon Administratiekantoor
 • MotracLinde
 • Fruitfactor
 • de Hypotheek Adviseur
 • Good Words
 • Rietdijk Rotterdam
 • Finaal Adviesgroep
 • AGS Products B.V.
 • O. Slokkers Maritiem BV
 • DARI
 • Leden GoodLife